Nezapomenutelné finále: Deváťáci se rozloučili se základkou na Dolní Moravě
Za těch devět let na základní škole jsme zažili opravdu všechno. Prošli jsme si výlety v polorozpadlých chatkách s pavouky, společnými záchody, sprchami i studenou vodou, přesto na našich akcích nikdy nechyběla luxusní atmosféra. Na prahu loučení se školní docházkou udělala třída 9. A za touto kapitolou stylovou tečku a vyrazila na Dolní Moravu!
Horské prostředí nám poskytlo zázemí v podobě luxusního ubytování. Měli jsme vlastní pokoje, vlastní záchody, sprchy, nadýchané peřinky a plně vybavenou kuchyňku, kterou jsme bohatě využili. Stihli jsme toho požehnaně: obdivovali jsme divoké vodopády, navštívili tajemnou Patzeltovu jeskyni, prošli se v oblacích na visutém mostě Sky Bridge 721, užili si adrenalin na Mamutí bobové dráze a v podzemí vojenské pevnosti si sáhli na kus mrazivé historie. Správnému horskému výletu samozřejmě nesměly chybět ani túry v dešti. Před nepřízní počasí jsme se ale pohotově schovali do wellness, navštívili fitness, zahráli si kulečník a užili si společný bowling.
Především jsme ale celých pět dní žili společnou akcí. Týmy svedly drsnou bitvu při strategické Vlajkované a velké napětí i zábavu přinesla celovýletová hra na Upíra s tajným Černým Petrem v hlavní roli. Večery jsme pak trávili společným hraním karet a tradičně nechyběla ani kytara.
Byl to krásný a důstojný závěr naší devítileté cesty. Domů se vracíme unavení, ale s vědomím, že ze školy neodcházíme jen jako spolužáci z lavic. Odcházíme jako jeden velký, silný a propojený tým.
Devítko, díky za tyhle roky a v další etapě roztáhněte křídla!













