+420 544 229 250zc.ec1714125264itara1714125264salok1714125264s@akl1714125264etide1714125264r1714125264
WhistleblowingElektronická žk.Přístup učitelePřístup studenta
ZVEŘEJNĚNO: 7. 4. 2024

Otnická Velikonoční laťka

V úterý 26.4. před Velikonocemi se na Základní škole v Otnicích uskutečnily atletické závody ve skoku vysokém. Naši žáci vyrazili v nejsilnější možné sestavě poměřit síly s domácími a újezdskými atlety. Celý skokanský turnaj provázela bouřlivá až ohlušující atmosféra, kterou vytvořili skvěle fandící žáci ZŠ Otnice. Ve čtyřech soutěžní kategoriích jsme obstáli se ctí a přivezli i nějaké medaile. V kategorii chlapci 6. a 7. třída se na krásné bronzové příčce umístil Michal Pohanka. Na stupně vítězů dosáhla Daniela Buříková v kategorii dívky 8. a 9. tříd, opět výborné třetí místo. I v kategorii 8. a 9. tříd jsme získali třetí bronz díky Adamovi Ondráčkovi, který se oproti tréninku raketově zlepšil a byl až do konce závodu jeden z horkých kandidátů na zlato! Velikonoční turnaj, který má dlouholetou tradici, jsme si užili a rádi za rok přijedeme znovu!