Výlet Olomouc – 3. a 4. třída
Žáci 3. a 4. třídy se vydali na jednodenní výlet do Olomouce, který byl plný poznání i zábavy. Hlavním cílem byla návštěva Pevnosti poznání, kde si děti vyzkoušely mnoho interaktivních exponátů a zábavnou formou se seznámily se světem vědy a techniky.
Na závěr výletu jsme se vydali do olomouckého rozária, kde jsme si užili příjemnou procházku mezi krásně kvetoucími růžemi. Výlet se velmi vydařil, děti si odvezly spoustu nových zážitků i poznatků.






